HAKKIMIZDA

İnternet yolculuğumuza 2004 yılında başlayarak bu kocaman havuzda siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmayı Chip Yazılım olarak hedef edindik. İlk yıllarımızda basit tasarımlarla bu sektörü ve geleceği hakkında fikir sahibi olmaya çalıştık. Web teknolojisi için neler yapabiliriz? sorusu ile kendimizi sürekli yenileme fırsatı bulduk. Çalışmalarımızda öncelik hedefimiz olmayanı tasarlamak ve en iyisini başarabilmek ti.

Web yolculuğumuza Devlet Kurumları ile yaptığımız proje tabanlı çalışmalarımızda şunu gördük daime en iyisi mutlaka vardır. Marmara Üniversitesine sunduğumuz yüksek lisans ve doktora otomasyonu üniversite için bir ilk olmuştu. Sağlık il müdürlüğüne yaptığımız  yeni doğan bebek takip yazılımı da aynı şekilde. Milyonlarca kullanıcı yaptığımız çalışmalarla işlemlerini hem hızlı yapabildi hemde evrak yükünden kurtarabildik.

Hep en iyisi için uğraştığımız bu yolda video paylaşım, arkadaşlık sitesi, yemek portalı ve inşaat proje takip portalı gibi birbirinden özel projelerle her daim çıtamızı yükseltik. Yeni teknolojiler sürekli projelerimize dahil ederek müşterilerimiz her daim yanında olduk.

Genel ilkemiz müşterilerimize her daim doğru olan hizmeti verebilmek. Doğru hizmeti doğru zamanda ve  hizmetleri dar kapsamlı tutmayıp Web Teknolojisi kapsamında tüm gereksinimleride beraberinde sunmaktayız.

Müşterilerimiz Genel Olarak;
Bir web sayfam olsun diye gelmektedir. Bizlerde daha fazlasını yani “web sayfanız olsun tabiki ama müşterilerinizde olsun” diyoruz. Müşteri kazanım noktasında her türlü google reklam, google aranan kelimelerde ön sırada çıkma, sosyal medya reklamları ve ulusal televizyon reklamı gibi hizmetleri de müşterilerimize sunarak kazancına kazanç katması için çalışıyoruz.

 

 

Back to Top
WhatsApp Destek Hattı